Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
DETONICS Gladiator cal. 500 HD D2W Professional
Kód: 484175Související produkty
Detailní popis produktu
DETONICS GLADIATOR .500 HD je moderní, vysoce výkonná a velmi kvalitní dvouranná perkusní pistole určená pro osobní obranu v civilní i profesionální sféře. Je vyrobena špičkovou CNC technologií ze špičkových materiálů a garantuje velmi vysokou míru spolehlivosti. DETONICS (dříve pod zn. CzechGun) Gladiator je jediná perkusní pistole umožňující, díky zabudovaným bezpečnostním prvkům, naprosto bezpečné nošení bez rizika selhání nebo nechtěného výstřelu. Nevyžaduje zbrojní průkaz (zbraň kategorie C-I) a je volně prodejná svéprávným osobám starším 18 let.
Sada perkusní pistole Gladiator .500 HD ve výbavě PROFESSIONAL obsahuje
- Perkusní pistoli Gladiator .500 HD
- Černé střenky z odolného plastu (namontované)
- Klíč na pistony. Součástí klíče NENÍ příčná tyčka. K otáčení klíčem slouží šroubovák z výbavy zbraně nebo libovolná tyčka do průměru 6 mm.
- Nabiják Detonics - nylon černý
- Sadu čištění
- Olejový sprej Ballistol
- Sadu náhradních dílů (šroubky, podložky)
- Šroubovák servisní Narex TX10
- Návod k použití CZ nebo EN
K tomuto setu doporučujeme následující příslušenství:
Kožené luxusní pouzdro s průvlakem na opasek
Technická specifikace:
| Typ zbraně | Perkusní dvouranná pistole, zbraň kategorie C-I |
|---|---|
| Ráže střely, typ zápalek | .50 (12,7 mm), perkusní zápalky W209 |
| Rám (materiál, barva) | Vysokopevnostní dural 7075 T6 - černý elox |
| Hlaveň (materiál, barva, typ) | Jakostní ocel - nitridovaná, s hladkým vývrtem |
| Funkce spoušťového mechanismu | DAO - Double Action Only |
| Bezpečnostní prvky | Plně kryté zápalky se směrovým odvodem spalin, odpružené zápalníky, skryté úderníky, bicí pružina automaticky natažena až těsně před výstřelem, dlouhý chod spouště s vysokým odporem |
| Hmotnost čistá | TBA gramů |
| Délka hlavňového bloku | 99 mm |
| Celkové rozměry (d/š/v) | TBA mm (šířka ve střenkách 29 mm) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zbraně bez zbrojního oprávnění (od 18 let) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
16 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
J
jak je to silné ?
Janko
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli to při obraně vůbec něco udělá do člověka ? není lepší si udělat zp ? vystačí na zastavení či zabití utočníka ?
PZ
Detonics
Petr Zítka
Dobrý den, lze střílet i broky? Děkuji
JV
Obsah balení
Jaroslav Vávra
Dobrý den, vidím tady jiný obsah balení než na oficiální stránce:
Perkusní pistoli Czechgun Gladiator .500 HD
Černé střenky z odolného plastu (namontované)
Barevné střenky "Pouštní bouře" z odolného plastu
Klíč na pistony Czechgun
Nabiják Czechgun - nylon/skelné vlákno
Krátkou botku pažby
Sadu čištění Czechgun
Olejový sprej Ballistol nebo Motorex
Sadu náhradních dílů Czechgun ("O" kroužky kontejneru, šroubky, distanční podložky)
Šroubovák servisní Narex TX10
Odolný kufřík Czechgun Professional
Textilní kapsu Molle
Návod k použití CZ nebo EN
Jaký tedy platí? :)
K
Kentaurzbrane.cz
Dobrý den
Dostanete to samé, jaké na oficiální stránce, pokud je tomu jinak v popisu, opravíme.
S pozdravem
Kentaurzbrane.cz




