Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
CZ Shadow 2 Compact Carry OR cal. 9mm Luger
Kód: CZSHADOW2CARRYORSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zbraně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Compact |
| Ráže: | 9mm Luger |
| Vhodné pro leváky: | ano |
| Funkce spoušťového mechanismu: | SA/DA (Single Action / Double Action) |
| Kapacita zásobníku: | 15 nábojů |
| Mířidla: | Nastavitelné hledí, světlovodná muška |
| Rám: | Hliníkový |
| Střenky: | Duralové |
| Hmotnost: | 930 g |
| Délka hlavně: | 102 mm |
| Celková délka: | 191 mm |
| Šířka: | 35 mm |
| Výška: | 138 mm |
Intro
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.












