Bravo kydexové vnější pouzdro Sig Sauer P365 OWB KYDEX

Kód: BC10-1025
790 Kč 652,89 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2022

Pouzdro Bravo Concealment Adaptive (BCA) OWB pro skryté nošení je navrženo jako nejlepší varianta pro každodenní skryté nošení. Bravo Concealment posouvá pohodlí na úroveň, o které jste neměli tušení, že je možná.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vnější pouzdro (OWB) dokonale padne vaší zbrani. Je to proto, že formy se navrhují pomocí nejnovějšího CAD designu. Při navrhování pouzdra se používají skutečné zbraně. Zbraň se naskenuje ve 3D a z modelu se vytváří forma pro co nejpřesnější uchycení s přesností na tři tisíciny palce.

Polymerová pouzdra ve stylu kydexu jsou pevná a odolná a přidávají minimální hmotnost k vaší zbrani. Mají také mírné zakřivení, které pomáhá přilnout k přirozenému zakřivení vašeho pasu. Díky tomu přední část pouzdra při nošení správného oblečení prakticky zmizí. To také napomáhá celodennímu pohodlí, kdy téměř není třeba používat pouzdro IWB nebo hybridní pouzdra, která se obtížně nasazují. Poutka na opasek pomáhají při dosažení pohodlného OWB pouzdra tím, že zbraň přitahují k tělu a téměř se stávají vaší součástí.

Nechce se vám provlékat opasek poutky pouzdra? Vyzkoušejte pádlové nástavce. Díky nim je sundávání a nasazování pouzdra velmi snadné a zároveň dostatečně pevné, aby perfektně drželo.

BCA OWB Gun Holster

  • Navrženo pro vnější nošení
  • Výměnou poutka na opasek lze přeměnit na IWB
  • Pevné zajištění zbraně
  • 10° sklon zlepšuje utajení
  • Robustní 1,5" poutka na opasek
  • Hrany pouzdra jsou pro větší pohodlí zaoblené
  • Pouzdra jsou zakřivená, aby se přizpůsobila tvaru těla

Doplňkové parametry

Kategorie: Vnější OWB průvlak na opasek
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: