Vzduchový revolver Umarex Tornado 4,5mm

Kód: 58199
1 890 Kč 1 561,98 Kč bez DPH
SKLADEM (3 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Vzhledem k tomu, že spoušťový mechanismus revolveru je i v režimu Dual Action docela citlivý má UX TORNADO pojistku proti náhodnému výstřelu. Ta je umístěna za kohout revolveru. Pro naprosto lehkou spoušť můžete střílet režimem Single Action, kdy natáhnete kohout palcem a pak ukazovákem jen lehce domáčknete spoušť pro výstřel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I když konstrukce vzduchového revolveru UX Tornado může působit lehce, nechte se oklamat. Skutečnost je, že jde o pevný kousek díky ocelové hlavni a kovovému základnímu rámu. Snížená hmotnost je důsledkem inovativního designu.

Revolver je dodáván s 3 desetirannými zásobníky na ocelové BB broky, což zajišťuje dlouhou střeleckou zábavu.

Spoušťový mechanismus, i v režimu Dual Action, je citlivý, proto má UX Tornado pojistku proti náhodnému výstřelu umístěnou za kohoutem. Díky režimu Single Action můžete dosáhnout naprosto lehké spouště, kdy stačí natáhnout kohout palcem a pak jemně stisknout spoušť ukazovákem.

Bombička CO2 12g, zajišťující pohon střeliva, se vkládá do rukojeti pod levou střenku revolveru.

Princip systému CO2 je jednoduchý: bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se připevní na trn. Po stisku spouště kohout narazí na úderník ventilu a ventil se otevře, čímž umožní proudění plynného CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Na rámu revolveru UX Tornado jsou umístěny dvě RIS lišty. Horní lišta může sloužit k připevnění optiky nebo kolimátoru, zatímco spodní lišta pod hlavní poskytuje možnost montáže svítilny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové revolvery - Umarex
Záruka: 2 roky
Energie udávaná výrobcem: do 3 J
Systém pohonu: CO2
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ hlavně: hladká
Typ střeliva: ocelové BB broky
Režim střelby: semi-auto
Blow back: ne
Montážní lišta: 22 mm
Značka: Legends
Pojistka proti výstřelu: ano
Barva: černá
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku (ks): 10
Úsťová rychlost (m/s): 130
Délka hlavně: 130 mm
Celková délka: 260 mm
Hmotnost: 687 g
Kategorie zbraně: kat D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
M Avatar autora Vzduchový revolver Umarex Tornado - šroub dotažení CO2 bombičky 9.6.2021 14:27
Dobrý den. Se zbraní Vzduchový revolver Umarex Tornado jsem velmi spokojen - kupodivu je docela přesná, takže poměr cena/výkon je až překvapivý. Mám však jiný problém: Seženu u Vás náhradní díl k této zbrani - šroub dotažení CO2 bombičky. Je to ten šroub, co je vespodu v rukojeti. Zbraň jsem u Vás kupoval letos v dubnu, při výměně bombičky mi šroub upadl do trávy a již jsem ho nenalezl. Děkuji za odpověď. Masopust
Odpovědět