Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Vzduchovka Hatsan Striker AR cal. 6,35mm - NEOMEZENÝ VÝKON
Kód: 73400Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hatsan - vzduchovky |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 26 J |
| Systém pohonu: | Pružina-píst |
| Ráže: | 6,35mm / .25 |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Úsťová rychlost (m/s): | 200 |
| Délka hlavně: | 420 mm |
| Celková délka: | 1095 mm |
| Hmotnost: | 3150 g |
| Výrobce: | HATSAN |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Výpis diskuzí
TK
Vortex
Tomas Kraus
Dobry den je mozne osadit tento model piestom vortex ? Ak ano aky typ by to mal byt ?









