Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Vzduchovka Hatsan 135 cal. 6,35mm - rozbaleno
Kód: 88655PSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Hatsan 135 je robustní turecká vzduchovka s kalibrem 6,35 mm, nabízející plný výkon až 40 J. Je vybavena plnovýkonovým mechanismem, který dosahuje rychlosti střely až 305 m/s, a to s energií, která je přímo závislá na použitém typu střeliva.
Její zlamovací mechanismus funguje tak, že lomením hlavně stlačíte pružinu, která se uvolní a pohání píst vpřed po stisku spouště, čímž vytváří tlak a vyžene střelivo z hlavně.
Ocelová drážkovaná hlaveň o délce 450 mm zajišťuje vynikající přesnost střelby. Mířidla jsou moderní s prvky TruGlo pro snadnější zaměření. Spoušťový mechanismus Quattro Trigger umožňuje přesné seřízení dráhy a odporu, což je velmi ceněná vlastnost u vzduchových zbraní.
Vzduchovka má integrovanou pojistku proti náhodnému výstřelu, která je snadno ovladatelná a automaticky se zajišťuje po zlomení hlavně. Pažba z tureckého ořechu je ergonomicky tvarovaná s gumovou botkou pro tlumení zpětných rázů, což zvyšuje pohodlí střelce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hatsan - vzduchovky |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 40 J |
| Systém pohonu: | Pružina-píst |
| Ráže: | 6,35mm / .25 |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm , 11 i 22 mm , 22 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 230 |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Celková délka: | 1200 mm |
| Hmotnost: | 4200 mm |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | HATSAN |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,9 z 5 hvězdiček.
36 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




