Vzduchovka Hammerli Hunter Force 1000 Combo cal. 4,5mm + puškohled 6x40 - NEOMEZENÝ VÝKON

Kód: 2.4949
Novinka Neomezený výkon
Značka: Hammerli
6 690 Kč 5 528,93 Kč bez DPH
Na objednávku u dodavatele
Můžeme doručit do:
3.5.2024
Možnosti doručení

Hammerli Hunter Force 1000, zlamovací pružinová vzduchovka, kalibr 4,5mm, dřevěná pažba, automatická pojistka, Tru-Glo mířidla, set s optikou, výkonová verze do 24 J.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Hunter Force 1000 je tou nejvýkonější z řady. Její parametry výkonu dosahují rychlosti střely až 305 m/s s energií do 24J.

Pružinové zlamovací vzduchovky Hammerli Hunter Force němečné firmy Umarex mají za svou již dlouhou dobu prodeje velmi dobrou pověst spolehlivých a cenově dostupných setů s optikou.

Vzduchovka Hammerli Hunter Force 1000 dostala drážkovanou hlaveň kalibru 4,5mm o délce 466 mm, která bez problému splní požadavky na přesnou terčovou střelbu. Díky vyššímu výkonu zvládne se správným typem diabolek také lov drobné škodné.

S mířením na cíl Vám pomohou velmi dobře čitelné standarní Tru-Glo mířidla se světlovodnými prvky. Krytá muška na ústí hlavně je pevná a hledí na opačném konci plně stavitelné výškově i stranově. Pokud by vám standardní mířidla nestačila, můžete vzudchovku osadit dodávanou optikou, puškohledem 6x40 do drážek 11mm na válci.

Spoušťový mechanismus modelu Hunter Force 1000 má velké možnosti nastavení dle potřeb střelce. Můžete u něj nastavit odpor, dráhu a reakci. Spoušťový mechanismus je navíc chráněn automatickou pojistkou proti případnému nechtěnému výstřelu. Nachází se právě před spouští v podobě malé páčky. Po natažení se vzduchovka automaticky aktivuje. Pohybem páčky vpřed, dále od spouště vzduchovku odjistíte. Pojistka můžete být přesunem této páčky ke spoušti či od spuště kdykoli znovu aktivována či deaktivována.

Celý systém vzduchovky Hammerli 1000 je zasazen do velmi dobře ergonomicky tvarované dřevěná pažby. Právě správná ergonomie dovoluje střelbu ze vzduchovky jak pravákům tak levákům. Na konci pažby najdete solidní gumovou botku pro tlumení zpětného rázu po výstřelu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hammerli - vzduchovky
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 5.7.2022
Opravdu silná a těžká . Vzhledem k výkonu a silné pružině vyžaduje značnou sílu pro natažení. Manželka ji nenatáhne. Pažba z pěkného dřeva, bohužel není pravda, že je pro praváka i leváka. Má lícnici pro praváky. Já zrovna střílím obráceně. Kdyby bylo víc obrázků, bylo by to vidět. S přesností jsem zatím na rozpacích. Levné diabolky, katastrofa, opravdu vybíravá na diabolky. Zatím pouze dva druhy, se kterými je soustřel ucházející. Mířidla slušná, i když dle mého názoru by ještě mohla být tenčí muška. Oproti Gamo lepší. Až se správně nastřelí a najdu vhodné diabolky, nemají drobní škůdci šanci. Prostřelí coulové smrkové prkno z 5m.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: