Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Vzduchovka Gamo Black Knight IGT cal. 6,35mm - NEOMEZENÝ VÝKON 29J
Kód: 06697Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchovky - Gamo |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 29 J |
| Systém pohonu: | Pružina-píst |
| Ráže: | 6,35mm / .25 |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 165 |
| Délka hlavně:: | 450 mm |
| Celková délka: | 1110 mm |
| Hmotnost: | 3000 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










