Vzduchová pistole CZ Shadow 2 BlowBack

Kód: 19485
Novinka Kategorie D - volně prodejné
Značka: ASG
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
15.4.2024
Možnosti doručení

ASG CZ Shadow 2, full metal provedení, CO2 vzduchovky pod licencí České zbrojovky, vynikající replika známého modelu Shadow 2 v provedení na ocelové 4,5mm BB broky, Blowback, Hop-Up.

Detailní informace

Detailní popis produktu

e tvarově nejvěrnější kopií reálného modelu CZ Shadow 2. Díky licenci může být opatřena logy České zbrojovky, což podtrhuje její autentičnost.

Masivní celokovová konstrukce pistole Shadow 2 je doplněna o zdrsněné střenky rukojeti, která padne do větší ruky. Díky ergonomii je úchop pistole opravdu skvělý.

Pohonem vzduchové pistole je plyn CO2 dodávaný z bombičky CO2 12g. Ta se u modelu CS Shadow 2 vkládá do samostatného zásobníku na střelivo a bombičkou CO2 12g. Zásobník zároveň pojme střelivo typu ocelové BB kalibru 4,5mm v počtu 17ks.

Princip systému CO2 je velmi jednoduchý. Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynné CO2 z bombičky. Vytvořený tlak vyžene střelu z hlavně ven.

Závěr vzduchové pistole ASG CZ Shadow 2 Blowback je pohyblivý během střelby, má funkci BlowBack.

Spoušťový mechanismus použitý pracuje v režimu Double Action i Single Action. Současně se stiskem spouště dochází k natažení kohoutu zbraně a bicího ústrojí. Po domáčknutí spouště dojde k výstřelu. Tento první způsob střelby se nazývá Double Action. Díky systému Blowback dochází po prvním výstřelu k automatickému natažení zbraně a tím také ke snížení odporu spouště. Spoušť pak stačí jen lehce domáčknout, jelikož pak nemusí překonávat odpor natahování bicího ústrojí. Tento druhý způsob střelby se nazývá Single Action. Odlehčit spoušť můžete i pro první výstřel manuálním posunem závěru vzad.

Nezapomnělo se na jištění zbraně tzv. pojistku. Najdete ji nad rukojetí před kohoutem v podobě páčky. Posunem páčky nahoru pojistku aktivujete, posunem dolů deaktivujete.

ASG CZ Shadow 2 Blowback je velmi realistická vzduchová pistole vhodná pro nácvik manipulace se zbraní a hobby střelbu. Nemá drážkovanou hlaveň, ale může se chlubit velkou kapacitou zásobníku. Lze u ní jako snad u jediné zbraně provést rozborku podobnou ostré zbrani. Pod závěrem se totiž nachází nastavovací šroub systému Hop-Up, který řeší správnou rotaci střeliva.

V sekci doplňkového zboží pro CO2 vzduchovou pistoli CZ Shadow 2 Blowback najdete pohon, střelivo a příslušenství na údržbu zbraně.

Energie udávaná výrobcem do 2J

Systém pohonu CO2

Ráže 4,5mm

Typ střeliva ocelové BB broky

Typ hlavně hladká

Režim střelby semi-auto

BlowBack

Typ spouště Double Action

Pojistka proti výstřelu

Montážní lišta22 mm

Materiál pažby plast

Kapacita zásobníku [ks] 17

Úsťová rychlost až [m/s]90

Délka hlavně [mm]95

Celková délka [mm]215

Hmotnost [g]1230

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce
Záruka: 2 roky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PM Avatar autora | 20.10.2023
Vše v pohodě, trochu festove je přebíjení kuličky jdou docela fest paskovat,ale asi se to oběhá.
5
JH Avatar autora | 31.8.2023
Naprostá pecka😎

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: