Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Vyhazovací nůž Mikov Predator 241-DD-1/Wildcat Snake
Kód: V501040Detailní popis produktu
| Materiál čepele: | PMC 27 - Damašková ocel - 57 - 60HRC |
| Materiál střenky: | exotické dřevo |
| Délka výrobku: | 120 mm |
| Délka čepele: | 95 mm |
| Šířka čepele: | 23 mm |
| Hmotnost výrobku: | 0,360 kg |
| Pouzdro: | kožené pouzdro + dárková krabička |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikov |
|---|---|
| EAN: | 8590710007168 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




