Tlumič hluku G.I.S. PSR9 Standard pro pistole pro ráže 9mm závit 1/2 x 28 UNF

Kód: P8497-0101
pouze osobní vyzvednutí
Značka: G.I.S.
15 150 Kč 12 520,66 Kč bez DPH
Skladem - pouze na prodejně (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Tlumiče hluku GIS PSR9 jsou určeny pro samonabíjecí pistole v ráži 9x19mm a jsou vlajkovou lodí našeho portfolia. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tlumiče hluku GIS PSR9 jsou určeny pro samonabíjecí pistole v ráži 9x19mm a jsou vlajkovou lodí našeho portfolia. 

Vzhledem ke složitosti konstrukce a mnoha navzájem protichůdným požadavkům, které jsme museli při jejich vývoji zohlednit, jsme právem hrdi na to, že se nám podařilo všem těmto požadavkům vyhovět. 

Aby se nám to podařilo, museli jsme použít kombinaci několika materiálů tak, abychom dosáhli maximální účinnosti, dlouhé životnosti a nízké hmotnosti za rozumnou cenu. 

Základními materiály použitými v konstrukci tlumiče jsou, slitina titanu, speciální hliníková slitina, speciální nerezová ocel a pevnostní zušlechtěná ocel. 

Ocelové součásti tlumičů jsou pro zvýšení mechanické a antikorozní odolnosti nitridovány. Ze stejného důvodu je povrch dílů z hliníkové slitiny tvrdě eloxován. 

Tlumiče GIS PSR9 obsahují impulzní zařízení, které zajišťuje spolehlivou funkci s tlumičem u zbraní, jejichž závěrový mechanizmus je uzamčený vykývnutím, nebo rotací hlavně. 

Tlumiče hluku na pistolové střelivo se při střelbě velmi rychle zanáší zplodinami hoření a nespálenými zbytky střeliviny. Pro zachování maximální účinnosti a funkční spolehlivosti je tedy vhodné tlumič pravidelně čistit. Tlumiče GIS PSR9 jsou proto zkonstruovány a vyráběny jako plně rozebíratelné. 

Konstrukce GIS CSR9 umožňuje jeho uživateli nejen snadné a dokonalé vyčištění vnitřních součástí tlumiče, ale také snadnou výměnu opotřebovaných, nebo poškozených dílů. Je možné je jednoduše rozebrat pomocí speciálního demontážního klíče, který je možno použít i jako improvizovaný nástroj při čištění tlumiče. Demontážní klíč je součástí příslušenství a je umístěn v samostatné kapse textilního transportního obalu tlumiče. 

  • Utlumení: cca 32 dB
  • Celková délka: 203 mm
  • Průměr: 35 mm
  • Hmotnost: 265 g
  • Základní materiál: Dural 7075 - tvrdý elox
  • Barva: černá

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlumiče (na ZP)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: