Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Ruger American Rifle Ranch 7.62x39
Kód: 16976Detailní popis produktu
Délka hlavně
16.12
Mířidla
weaver lišta na pouzdře závěru
Povrchová úprava
matná černá
Kapacita zásobníku
5
Hmotnost
2.676 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pušky / Kulovnice - Ruger |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Karabina (krátká puška) |
| Ráže: | 7,62 x 39 |
| Délka hlavně: | 16,12" (≈41 cm) |
| Mířidla: | weaver lišta na pouzdře závěru |
| Povrchová úprava: | matná černá |
| Kapacita zásobníku: | 5 ran |
| Hmotnost: | 2,676 kg |
| Zásobník: | Mini Thirty® |
| Typ vývrtu hlavně: | 9.5" RH |
| Závit hlavně: | 5/8"-24 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




