Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Revolver Taurus, Model: 66, Ráže: .357 Mag
Kód: TAU10024580Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Taurus |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Compact |
| Ráže: | .357 Magnum |
| Ráže: | 38 Special |
| Kapacita: | 6 ran |
| Hledí: | Pevné |
| Délka hlavně: | 2"(51 mm) |
| Mechanismus: | DA/SA |
| Hmotnost: | 453 g |
| Celková délka: | 6,5" (165 mm) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










