Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Puškohled Venox Light Air 4x20mm
Kód: OY6224Související produkty
Detailní popis produktu
Lehký puškohled 4x20mm , včetně montáže
Nejmenší modely 4 x 20 a 3-7 x 20 Light AIR jsou určeny především pro vzduchovky, což vyplývá i z jejich názvu, ale lze je použít i pro malorážky.
Z řady Light Standard se na malorážku hodí nejlépe model 4 x 32. Puškohledy pod označením Light mají celoskleněnou optiku a tělo ze slitiny hliníku.
Zaostřování se provádí otáčením celého okuláru a jeho poloha se fixuje aretačním kroužkem.
Všechny puškohledy jsou černé. Dodávají se s ochrannými krytkami.
Průměr tubusu modelu 4x20 Light Air je 19,05mm.
| Zvětšení | 4x |
| Průměr objektivu | 20 mm |
| Zorný úhel | 3,4 ° |
| Zorné pole v 1000m | 59 m |
| Relativní světelnost | 10,2 |
| Optický výstup | 3,2 |
| Úprava čoček | FC |
| Délka | 27 cm |
| Hmotnost | 105 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Puškohledy Fomei |
|---|---|
| EAN: | 8590385762249 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




