Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Puškohled Umarex RS 4x32
Kód: 2.1545Detailní popis produktu
Puškohled Umarex RS 4x32
Puškohled Umarex s pevným standardním přiblížením 4x.
Tubus Puškohledu Walther 4x32 má průměr 1" (25,4 mm) a je vyroben z odolného hliníku.
Pro dosažení vynikajících optických vlastností má tento puškohled skleněnou optiku.
Paralaxa je od výroby nastavena na 15 metrů.
Typ použitého kříže je označen jako Duplex. Jeho vzhled lze vidět v galerii fotografií.
Regulační točítka pro nastavení kříže horizontálně a vertikálně jsou umístěna v uzavřených krytech.
Součástí puškohledu Umarex RS 4x32 je také montáž pro lištu nebo pro drážky o šířce 11 mm a jsou k němu přiloženy krytky pro objektiv a okulár.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Optika a Dalekohledy |
|---|---|
| EAN: | 4000844784483 |
| Zoom: | Ne |
| Podsvětlení: | Ne |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Typ kříže: | Duplex |
| Paralaxa s možností nastavení: | Ne |
| ? Tělo: | 25,4 mm |
| Okulár: | 39 mm |
| Objektiv: | 38 mm |
| Hmotnost: | 280 g |
| Celková délka: | 290 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
Lze použít s 26 j vzduchovku hatsan striker 1000x 4,5mm ?




