Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Puškohled Fomei 2-12x50 Foreman HTC PRO G4
Kód: OY6291Související produkty
pouze osobní vyzvednutí
Náboj Sellier & Bellot cal. 357 Magnum FMJ
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
SKLADEM
(>5 ks)
595 Kč
Celoplášťová střela. Olověné jádro je překryto kovovým pláštěm. Vzhledem k pevné konstrukci vytváří střela hladký průstřel bez devastace tkáně, neboť se nedeformuje při zásahu...
pouze osobní vyzvednutí
Náboj Fiocchi 38 Special FMJ, 10.25g/158gr 50 ks
SKLADEM
(3 ks)
594 Kč
Náboj Fiocchi 38 Special FMJ, 10.25g/158gr 50 ks
pouze osobní vyzvednutí
Náboj 9mm Luger FIOCCHI FMJ 7,45g/115gr
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
SKLADEM
(>5 ks)
365 Kč
Nejběžnější pistolový náboj v ráži 9x19 (9mm Luger) s celoplášťovou střelou Ráže: 9mm LUGER Hmotnost střely [g/grs.]: 115 Typ...
Náboj Fiocchi 357 Magnum FMJTC, 9,20g/142grs
NA OBJEDNÁVKU U DODAVATELE
576 Kč
Náboj Fiocchi 357 Magnum FMJTC, 9,20g/142grs
pouze osobní vyzvednutí
Náboj Magtech cal. 454 Casull 454B
VYPRODÁNO
775 Kč
Tvar „Flat-nose“ zajišťuje zasažení cíle plnou silou. Úsťová rychlost nábojů Magtech 454B je 548 metrů za sekundu, s úsťovou energií 2.531 J. Cena za krabici 20 ks.
pouze osobní vyzvednutí
Náboje Sellier & Bellot cal. 45 ACP FMJ
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
SKLADEM
(5 ks)
575 Kč
Celoplášťová střela. Olověné jádro je překryto kovovým pláštěm. Vzhledem k pevné konstrukci vytváří střela hladký průstřel bez devastace tkáně, neboť se nedeformuje při zásahu...
pouze osobní vyzvednutí
Náboj Sellier & Bellot cal. 38 Special SP
SKLADEM
(>5 ks)
555 Kč
Poloplášťová střela sestávající z kovového pláště a olověného jádra. Střela je řešena tak, že se v přední části obnažené olověné jádro při zásahu cíle deformuje...
Detailní popis produktu
Parametry
| Zvětšení | 2-12x |
| Průměr objektivu | 50mm |
| Zorný úhel | 11,6-1,9° |
| Poloha záměrné osnovy | druhá ohnisková rovina |
| Zorné pole v 100 m | 20,7-3,3m |
| Optický výstup | 9,6-4,2mm |
| Průměr tubusu | 30mm |
| Úprava čoček | HTC |
| Rektifikace | 1/4 MOA |
| Korekce paralaxy | 25-∞m |
| Délka | 347mm |
| Hmotnost | 727g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zbraně |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8590385762911 |
Rozvoz po celé ČR
Přední opěra CZ Scorpion Evo3
SKLADEM
(>5 ks)
295 Kč
CZ Scorpion EVO3 přední opěra
Rozvoz po celé ČR
Překlápěcí terč Caldwell s resetováním pro pistoli
SKLADEM
(2 ks)
1 890 Kč
TERČ PŘEKLÁPĚCÍ S RESETOVÁNÍM PRO PISTOLI CALDWELL Sestava překlápěcích terčů s resetováním pro pistoli - Handgun resetting target Caldwell
CZ P-09 F NOCTURNE cal. 9mm Luger
NA OBJEDNÁVKU U DODAVATELE
18 790 Kč
Třetí generace úspěšných pistolí s polymerovým rámem a SA/DA spoušťovým mechanismem OMEGA Nové modely CZ P-09 NOCTURNE v provedení F (Full-size) a C (Compact) si...
Rozvoz po celé ČR
CZ 75 P-01 50th ANNIVERSARY
SKLADEM
(1 ks)
23 990 Kč
Modernizovaná podoba oblíbeného kompaktu s osvědčeným SA | DA spoušťovým mechanismem série CZ 75 vybavená duralovým rámem. Jasná volba pro všechny, kteří hledají výkonnou,...
Rozvoz po celé ČR
17 490 Kč
–1 %
CZ P-09 cal. 9mm Luger
NA OBJEDNÁVKU
17 190 Kč
CZ P-09 9mm Luger je moderní služební pistole s vysokou kapacitou zásobníku, vhodná pro ozbrojené složky i sportovní střelbu. Polymerový rám, ergonomie a spolehlivý SA/DA...
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




