Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Walther PPQ M2 černá cal. 9mm C-1
Kód: 310.02.00Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samonabíjecí plynové pistole - Umarex |
|---|---|
| EAN: | 4000844562296 |
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 15 |
| Celková délka: | 180 mm |
| Celková výška: | 136 mm |
| Celková šířka: | 29 mm |
| Hmotnost: | 660 g |
| Značka: | Walther |
| Kategorie zbraně: | kat. C-I |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
D
Dotaz na pouzdro.
Dok
Dobrý den, měl bych dotaz.
Jestli se má jednat o 100% věrnou repliku. Mohla by pasovat i do (IWB) kydexového pouzdra na originální zbraň? Nebo je tam něco co by té kompatibilitě mohlo bránit?
Děkuji.




