Plynová pistole Ekol Major satén cal. 9mm

Kód: 22986
Kategorie C-I - ohlášení PČR
Značka: Ekol
1 795 Kč 1 483,47 Kč bez DPH
Nelze objednat
Možnosti doručení

Plynovky Ekol Major jsou vyrobeny jako repliky známých zbraní Walther PP, a to je velice známá zbraň hlavně díky akčnímu hrdinovi Jamesi Bondovi.                                                     

!!!DŮLEŽITÉ!!!

Vzhledem k novele zákonu o zbraních podléhá tato položka nutnosti ohlášení. Lze zaslat pouze do vlastních rukou na doručenku po předložení občanského průkazu. Pro objednání prosím zvolte platbu "Bankovním převodem" a přepravu "Přeprava zbraní kategorie C-I" jinak objednávka nebude vyřízena!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Turecká poloautomatická expanzní pistole Ekol Voltran Major je replikou slavné pistole Walther PP, kterou proslavil zejména akční hrdina James Bond.

Pistole Ekol Major je vyrobena z celokovového materiálu s matnou titanově šedou povrchovou úpravou, doplněnou o polymerové střenky rukojeti. Díky svým středním rozměrům a profilově užší rukojeti využívá jednořadý zásobník, který pojme až 7 nábojů typu 9mm PA Blanc.

Tuto pistoli lze nabít nejen poplašnými, ale i obrannými náboji, které poskytují efektivní osobní ochranu. Při výstřelu vytváří akustický efekt a zároveň uvolňují obranný oblak plynu CS nebo PV, v závislosti na typu použitého náboje. Plynové CS či silnější PV-S pepřové náboje mají účinný dosah až do 4 metrů, což je ideální pro sebeobranu.

Další funkcí této zbraně je vystřelování světlic. V přední části hlavně se nachází závit, na který lze našroubovat nástavec pro světlice, jenž je součástí balení. Světlice se poté vystřelují za pomocí startovacího náboje.

Spoušťový mechanismus pistole Ekol Voltran Major funguje v režimu Double Action, což znamená, že při stisku spouště dojde zároveň k natažení kohoutu a bicího mechanismu zbraně.

Pro zajištění bezpečnosti je pistole vybavena pojistkou proti náhodnému výstřelu. Ovládání pojistky je umístěno v zadní části závěru ve formě otočné páčky. Pokud je červené značení páčkou zakryto, je pistole zajištěná. Odkrytím červeného značení se pistole odjistí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samonabíjecí plynové pistole - Ekol
Ráže: 9mm PA Blanc
Typ spouště: Double Action
Režim střelby: semi-auto
Barva: satén
Kapacita zásobníku: 7
Celková délka: 162 mm
Celková výška: 115 mm
Hmotnost: 570 g
Značka: Walther PPK
Kategorie zbraně: kat C-I
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 29.1.2021
Malá akorát do ruky,škoda že zásobník má malou kapacitu ale pistole super

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: