Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Bruni 92 nikl cal. 9mm
Kód: 92923Související produkty
Detailní popis produktu
Do zásobníku je možno napáskovat deset nábojů ráže 9mm P.A.K. a jeden do hlavně
Poskytne celkem až jedenáct obranných výstřelů
V přední části hlavně je vývrt, do kterého můžeme našroubovat nástavec na světlice
Ráže: 9 mm
Barva: nikl, černé střenky
Počet ran: 10+1
Velikost: velká
Rozměry: 220x135 mm
Hmotnost: 1100 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bruni |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | nikl |
| Kapacita zásobníku: | 10 |
| Celková délka: | 215 cm |
| Celková výška: | 137 cm |
| Hmotnost: | 1200 g |
| Napodobenina: | Beretta 92 |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
JS
Jan Svoboda
Dobrý den chci se zeptat zda můžu s touto plynovkou střílet i když je mráz nebo by se mohla rozbít ?




