Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Pistole Umarex T4E HDP 50 11J
Kód: 2.4766Související produkty
Detailní popis produktu
Pistole Umarex T4E TP 50 s výkonem 11J poskytuje účinný prostředek osobní obrany a ochrany majetku díky střelbě gumovými kuličkami kalibru .50.
Je vyrobena s kombinací slitinového základního rámu a polymerního krytu, což pomáhá snížit celkovou hmotnost, aniž by to ovlivnilo odolnost. Umarex si při výrobě zbraní řady T4E dal za cíl vytvořit odolné, hmotnostně efektivní a snadno použitelné produkty, které jsou připraveny k okamžitému nasazení v případě potřeby, aniž by došlo k zbytečnému opotřebení.
Pistole T4E TP 50 je poháněná CO2 bombičkou 12g umístěnou v rukojeti. Po vložení a uzavření bombičky je zbraň připravena k použití. Střelivo Rubber Ball se vkládá pod hlaveň před tlačnou pružinu a vejdou se tam až 6 kuliček kalibru .50.
Spoušťový mechanismus pracuje v režimu DAO - Double Action Only, což znamená, že stačí stisknout spoušť pro výstřel. Jazýčková pojistka na spoušti brání náhodnému výstřelu a aktivuje se stiskem spouště na střed spolu s jazýčkem.
Vzduchová pistole Umarex T4E TP 50 není určena pouze k obranné střelbě, ale může být také použita pro střelbu na různé cvičné terče, jako jsou plechovky nebo jiné cvičné terče.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pistole T4E RAM – obranné a tréninkové zbraně |
|---|---|
| EAN: | 4000844660039 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 11 J |
| Systém pohonu: | CO2 bombičky |
| Ráže: | 12,7 mm / .50 |
| Druh zbraně: | Pistole |
| Barva (T4E): | černá |
| Značka: | Umarex |
| Typ střeliva: | RubberBall |
| Typ hlavně: | hladká |
| Typ spouště: | Double Action Only |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 22mm |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 135 |
| Délka hlavně: | 108 mm |
| Celková délka: | 213 mm |
| Hmotnost: | 682 g |
| Položka byla vyprodána… | |
O Pistoli
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:




