Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Pistole samonabíjecí HS H11 Hellcat cal. 9mm Luger
Kód: HSH11Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HS Produkt |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8880001006193 |
| Velikost: | Sub compact |
| Ráže: | 9mm Luger |
| Vhodné pro leváky: | ne |
| Délka zbraně: | 153 mm |
| Délka hlavně: | 79,5 mm |
| Výška: | 119 mm |
| Šířka: | 27 mm |
| Hmotnost bez zásobníku: | 455 g |
| Kapacita zásobníku: | 11 /13 ran |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










