Olight Obulb Pro S - zelená

Kód: OL987
1 500 Kč 1 239,67 Kč bez DPH
Na objednávku u dodavatele
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Chytré a barevné. Živé osvětlení pro barevný život.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Olight Obulb Pro S
Centralizované ovládání pomocí aplikace
Novou funkcí svítilny Olight Obulb Pro S je připojení přes Bluetooth, díky němuž ji lze spárovat s aplikací Olight Hub pro chytrá zařízení. Po spárování prostřednictvím aplikace mohou uživatelé na dálku nastavit jas, barvu a režim výstupu svého svítidla Obulb Pro S a zároveň mít přehled o zbývající úrovni energie svítidla. Aplikace také zvyšuje zapojení uživatelů do práce s lampou Obulb Pro S tím, že zobrazuje její režim, což se skvěle hodí při hraní her ve skupině, jako je například hra whack-a-mole, nebo při nastavování funkce hudebního rytmu. Světlo lze také ovládat pohodlným dotykovým spínačem, čímž získáte modernizovanou verzi klasické lucerny.

Dostatek světla - dlouhá výdrž
Obulb Pro S vyzařuje světlo až do vzdálenosti 9 metrů v úhlu 360° s jasem až 240 lumenů. Dlouhou dobu provozu zajišťuje vestavěná lithiová baterie s kapacitou 1650 mAh. Při nízkém nastavení bílého světla si můžete užívat až 156 hodin svícení bez přestávky v nabíjení!

Prvotřídní výroba
Svítilna Obulb Pro S je chráněna proti nárazům z výšky až 4,92 m a je vynikající volbou pro děti. Díky polykarbonátovým a termoplastickým materiálům má Obulb Pro S také stupeň krytí IPX7 pro vystavení přírodním vlivům a obstojí i v nepříznivých podmínkách.

● Nová ovládaná aplikace: Po připojení k chytrému telefonu přes Bluetooth můžete snadno měnit jeho režim, jas a barvu. Prostřednictvím aplikace Olight Hub můžete také zkontrolovat zbývající energii a k dispozici jsou i další zajímavé funkce, jako je skupinové ovládání, hudba, rytmus, odpočítávání atd.

● Plynulé stmívání: Umožňuje dosáhnout libovolné úrovně jasu v rozmezí 0 až 100 % pouhým stisknutím a podržením spodního spínače.

● Rychlé nabíjení a magnetická základna: Díky magnetickému nabíjení, které je pro Olight charakteristické, lze zařízení plně nabít za 3 hodiny. Přiložený samolepicí kovový štítek umožňuje snadnou montáž na téměř jakýkoli hladký povrch.

● Dlouhá doba provozu: Vestavěná baterie s kapacitou 1650 mAh umožňuje až 6,5 dne používání, což splňuje požadavek na téměř týdenní svícení.

● Robustní a odolné: Díky vodotěsnosti IPX7 a odolnosti proti nárazu z výšky 1,5 metru je Obulb Pro S připraven na jakékoli prostředí a dobrodružství.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Outdoor
Záruka: 2 roky
Maximální výkon: 240 lm
Nejdelší doba nepřetržitého svícení: 2,5 - 156 (při výkonu 0,8lm) h
Napájení: baterie
Typ baterie: vestavná, nabíjecí, lithiová baterie 1650mAh 3,7V
Zdroj světla: vysoce výkonné LED a RGB LED diody
Vodotěsnost: IPX7
Rozměry (průměr x výška): 65x58 mm
Hmotnost: 176 g (včetně baterie)
Funkce Bluetooth: ano
Aplikace: Olight Hub pro operační systém iOS a Android
Ovládání pomocí aplikace: ano, režim, jas, barva, kontrola úrovně nabití, skupinové ovládání, hudba, rytmus, odpočet a další...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: