Obranný pepřový sprej K-Fog2 20ml

Kód: 3610
198 Kč 163,64 Kč bez DPH
Na objednávku u dodavatele
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Možnosti doručení

K-FOG neboli mlha obsahuje 5 % OC (oleo-resin capsicum) zajišťující okamžitý účinek na zasažené sliznice: dočasné oslepnutí, dušnost, dráždivý kašel a silné pálení pokožky. Je tak účinný, že jedním dobře mířeným zásahem do obličeje může zastavit jakéhokoliv útočníka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

K-Fog2 představuje vysoce efektivní pepřový sprej s 10% koncentrací OC (Oleoresin Capsicum, což je výtažek z extrémně pálivých chilli papriček). Jeho síla je natolik velká, že může okamžitě neutralizovat jakéhokoli útočníka, a to i v případě, že má nízký práh bolesti, je pod vlivem alkoholu či drog. Účinky tohoto spreje jsou dočasné, nezpůsobí trvalé poškození těla, avšak okamžitě a efektivně zneškodní hrozbu.

Oběť zasažená sprejem K-Fog2 bude prožívat silnou bolest a dočasnou slepotu. Navíc bude útočník potají označen neviditelnou barvou, která se zjeví pouze pod UV světlem, což umožní snadnější identifikaci a dopadení útočníka policií. Tato unikátní charakteristika znamená, že se dotyčný nebude moct vyhnout odpovědnosti.

Díky aerosolové formě K-Fog2 je možné dosáhnout extrémního rozptylu účinné látky, což je velkou výhodou při obraně proti skupině útočníků nebo proti rychle se pohybujícím cílům, jako jsou agresivní zvířata.

HLAVNÍ ZNAKY OBRANNÉHO SPREJE
  • tekutá náplň - aerosolový sprej
  • označení pachatele viditelné pod UV světlem
  • nepůsobí trvalé poškození
  • nehořlavý
  • dostřik cca 3 m
  • zdravotně nezávadný

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Pepřové spreje FOG (mlha)
  Množství: 20 ml
  Účinná látka: OC
  Typ spreje: Mlha

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole:

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Nevyplňujte toto pole: