Kolimátor Olight Osight RD 3 MOA Dot

Kód: OLOSRD
Novinka Tip
Značka: Olight
5 990 Kč 4 950,41 Kč bez DPH
PŘIJÍMÁME PŘEDOBJEDNÁVKY
Možnosti doručení

Kolimátor Osight představuje průkopnický magnetický nabíjecí kryt s displejem, který zobrazuje přesné úrovně nabití jak krytu, tak i kolimátoru, což odstraňuje nejistotu kolik baterie nám v kolimátoru ještě zbývá. (Více než 70 000 hodin provozu na nejnižší režim, více než 17 dní na nejjasnější režim, prodlouženo na více než 70 dní s nabíjecím krytem.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

3 MOA ve velkém okně: S čočkou o velikosti 0,94 x 0,85 palce tato optika zajišťuje přesné zaměření i během zpětného rázu. Bod 3 MOA jasně vyniká pro rychlé a přesné zaměření.

Nepřekonatelné držení kalibrace: Po přísném terénním testu se 10 000 výstřely si Osight úspěšně udržuje kalibraci, nikdy neztratíte přesnost.

Senzor pohybu a světla: Automaticky se vypne po 10 minutách nečinnosti, okamžitě se probudí při pohybu. Režim automatického snímání světelných podmínek vybere nejlepší jas pro vás, s 10 úrovněmi denního světla a 2 úrovněmi nočního osvětlení v manuálním režimu a režimu zámku, což komplexně pokrývá všechny scénáře použití.

Nejběžnější rozměry montáže: Přijetím nejběžnějšího montážního rozměru pro optické řezy podle průmyslových standardů Osight zajišťuje univerzálnost a snadnou integraci.

Výdrž baterie až 70 000 hodin na jedno nabití.

Montáž pro Glock na destičku 02

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: