Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Heckler & Koch SP5 K
Kód: HK239809Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Heckler & Koch |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Compact |
| Ráže: | 9mm Luger |
| Vhodné pro leváky: | ne |
| Kapacita zásobníku: | 10 / 15 / 30 ran |
| Délka zbraně: | 354 mm |
| Délka hlavně: | 115 mm |
| Výška: | 220 mm |
| Šířka: | 61 mm |
| Délka záměrné linie: | 260 mm |
| Hmotnost prázdné zbraně: | 1905 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










