Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Heckler & Koch SFP9 SK OR cal. 9mm Luger
Kód: SFP9-SK-ORDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Heckler & Koch |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Sub compact |
| Ráže: | 9mm Luger |
| Vhodné pro leváky: | ano |
| Spoušťový systém: | SA (Single Action – přímoběžný úderník) |
| Kapacita zásobníku: | 15+1 |
| Délka: | 186 mm |
| Délka hlavně: | 104 mm |
| Šířka: | 33 mm |
| Výška: | 137 mm |
| Hmotnost (s prázdným zásobníkem): | 710 g |
| Rám: | Polymer |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.












