Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Glock 41 Gen4 cal. 45 ACP
Kód: GLOCK41GEN4Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výhodné sety Glock – pistole s kolimátorem, svítilnou i pouzdrem |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Competition |
| Ráže: | .45 ACP, 10 mm Auto |
| Vhodné pro leváky: | ano |
| Kapacita zásobníku: | 13 nábojů |
| Délka hlavně: | 135 mm |
| Celková délka: | 223 mm |
| Výška: | 139 mm |
| Šířka: | 32,5 mm |
| Hmotnost bez zásobníku: | 680 g |
| Hmotnost prázdného zásobníku: | 85 g |
| Hmotnost plného zásobníku: | ~340 g |
| Rám: | polymer |
| Odpor spouště: | ~2,5 kg |
| Délka chodu spouště: | ~12,5 mm |
| Úsťová energie: | ~470 J |
| Úsťová rychlost: | ~260 m/s |
| Počet pojistek: | 3 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.












