Plynový revolver Smith & Wesson Chiefs Special nikl cal. 9mm
Code: 348.02.09Product detailed description
Drobné jsou také plastové střenky s logem Smith Wesson a tzv. rybinou - zdrsněním pro stabilní úchop
Režim střelby plynového revolveru funguje jako Single Action a zároveň umožňuje střelbu také systémem Double Action
Obsah balení
- Smith&Wesson Chief's Special
- Nástavec pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm
- Kartáček pro čištění nábojových komor válce
- Návod se záručním listem
- Plastový kufřík
Additional parameters
| Category: | Weapons |
|---|---|
| EAN: | 4000844323699 |
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | nikl |
| Kapacita zásobníku: | 5 |
| Celková délka: | 155 mm |
| Celková výška: | 110 mm |
| Hmotnost: | 500 g |
| Značka: | Smith&Wesson |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
List of discussions
G
Gulf
Attn:
Dear Sir/Madam,
Do you want to become a vendor/supplier/contractor of Gulf Air Projects? We are looking for a reliable, innovative and fair partner for 2024/2025 projects, tasks and contracts. Kindly indicate your interest by requesting a pre-qualification vendor questionnaire and EOI to enroll your company and collaborate with us.
Best regards,
Mohd Shagil Nasir
Project Coordinator
Gulf Air Projects
