Plynový revolver Smith & Wesson Chief Special černý cal. 9mm
Code: 348.02.07Product detailed description
Drobné jsou také plastové střenky s logem Smith Wesson a tzv. rybinou - zdrsněním pro stabilní úchop
Režim střelby plynového revolveru funguje jako Single Action a zároveň umožňuje střelbu také systémem Double Action
Obsah balení
- Smith&Wesson Chief's Special
- Nástavec pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm
- Kartáček pro čištění nábojových komor válce
- Návod se záručním listem
- Plastový kufřík
Additional parameters
| Category: | Weapons |
|---|---|
| EAN: | 4000844323675 |
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Typ zbraně: | revolver |
| Ráže: | 9 mm R Blanc / 380R Blanc |
| Barva: | černý |
| Kapacita zásobníku: | 5 |
| Celková délka: | 155 mm |
| Celková výška: | 110 mm |
| Hmotnost: | 500 g |
| Značka: | Smith & Wesson |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
