Plynový revolver Bruni Magnum 380 NM Python nikl cal. 9mm
Code: 544577Product detailed description
Bruni Magnum Python stačí pouze v případě nebezpečí vytáhnout, zamířit a mačkat spoušť
U revolveru se také oproti pistolím eliminuje možnost zaseknutí náboje při střelbě
Bubínek revolveru Bruni Magnum Python je šestiranný
V přední části hlavně je vývrt, do kterého můžeme našroubovat nástavec na světlice
Obsah balení
- Bruni Magnum 380 Python
- nástavec na pyrotechniku
- návod
- záruční list
Additional parameters
| Category: | Weapons |
|---|---|
| EAN: | 8880001005547 |
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Celková délka: | 235 mm |
| Celková výška: | 140 mm |
| Hmotnost: | 900 g |
| Značka: | Bruni |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 2,0 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
