PISTOLE BRUNI, MODEL GAP – REPLIKA GLOCK, ČERNĚNÁ
Code: 4591Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Bruni |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Single Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 10 |
| Celková délka: | 185 mm |
| Celková výška: | 135 mm |
| Celková šířka: | 34 mm |
| Hmotnost: | 930 g |
| Značka: | Bruni |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
5 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
List of discussions
T
Obsah balení
Tomáš
Dobrý den. Zajímá mě obsah balení. Děkuji za info
MF
Bruni Gap 17 9
Martin Feltl
Dobrý den. Jen dotaz... Jak tak sleduji je víc výrobců této repliky.. A plynové zbraně.. Každá váží jinak.. A střídají se výrobci.. Kterou mi prosím doporučíte???
