Flobertka Alfa 641 černá-dřevo cal. 6mm ME-Flobert

Code: 06374
Kategorie C-I - ohlášení PČR
€433,87 €358,57 excl. VAT
Not allowed to order
Delivery offer

Flobertka Alfa 641 je určena k výcvikovým účelům a sportovní střelbě na redukované vzdálenosti, vyrobené stejně pečlivě jako služební zbraně. Vysoká kvalita konstrukce a zpracování je na stejné úrovni jako u zbraní na zbrojní průkaz.

Detailed information

Product detailed description

Flobertka Alfa 641 je určena k výcvikovým účelům a sportovní střelbě na redukované vzdálenosti.

Flobertka Alfa 641 je určena k výcvikovým účelům a sportovní střelbě na redukované vzdálenosti, vyrobené stejně pečlivě jako služební zbraně. Vysoká kvalita konstrukce a zpracování je na stejné úrovni jako u zbraní na zbrojní průkaz.
Technická data:

Ráže: 6mm ME-Flobert

Délka hlavně: 4“/101

Kapacita: 9 nábojů

Hmotnost: 870 g

Celková délka: 231 mm

Single a Double-Action-System

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5
7x
4
4x
3
7x
2
0x
1
0x
Do not fill out this field:
5
OK Avatar of author | 07/10/2022
Alfa 641 je moje úplně první zbraň, na flobertky jsem byl nasměrován dobrým přítelem, že je to lepší, než vzduchovky a další zbraně bez TP. Musím říct, že to byla sakra dobrá rada. Původně v plánu byla Spielberg 200F - ale pokud chcete něco kratšího, co se dá relativně pohodlně nosit u sebe, co se neztratí ani na sebeobranu - volte určitě krátké flobertky! Samotná Alfa 641 je alespoň pro mě jakožto totálního začátečníka perfektním úvodem do světa zbraní. Vypadá nádherně, je naprosto primitivní na manipulaci i střelbu, výborně se drží, snadno se i čistí. Revolverová konstrukce s délkou hlavně 4" má dvě výhody - za A budí větší respekt než klasická pistole, za B je mnohem skladnější než její větší sestra Alfa 661 - na čtyřku se prostě snadněji sežene opaskové či jiné pouzdro (doporučuji nicméně to opaskové, ideálně DASTA 203-2
5
Avatar of author | 30/09/2021
po tak krátké době nelze hodnotit
5
AA Avatar of author | 24/10/2019
Výborná limito
Do not fill out this field:
OK Avatar of author Recenze 07/10/2022 12:10
Alfa 641 je moje úplně první zbraň, na flobertky jsem byl nasměrován dobrým přítelem, že je to lepší, než vzduchovky a další zbraně bez TP. Musím říct, že to byla sakra dobrá rada. Původně v plánu byla Spielberg 200F - ale pokud chcete něco kratšího, co se dá relativně pohodlně nosit u sebe, co se neztratí ani na sebeobranu - volte určitě krátké flobertky! Samotná Alfa 641 je alespoň pro mě jakožto totálního začátečníka perfektním úvodem do světa zbraní. Vypadá nádherně, je naprosto primitivní na manipulaci i střelbu, výborně se drží, snadno se i čistí. Revolverová konstrukce s délkou hlavně 4" má dvě výhody - za A budí větší respekt než klasická pistole, za B je mnohem skladnější než její větší sestra Alfa 661 - na čtyřku se prostě snadněji sežene opaskové či jiné pouzdro (doporučuji nicméně to opaskové, ideálně DASTA 203-2). Jako náboje perfektní klasické Sellier & Bellot 6mm ME Flobert Court (ty kulaté) případně 5,6mm (22) Flobert a Balle (špičky, ale ty jdou hůře ven ze zásobníku) - proto primárně Courty :-).
Reply