Dýka Mikov 362 - OG bez příslušenství
Code: V2004075Product detailed description
PARAMETRY
| Materiál čepele | GR 1070 - 55-57 HRc |
| Materiál střenky | tvrzená pryž |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Počet dílů nože | 1 |
| Délka nože | 250mm |
| Délka čepele | 140mm |
| Šířka čepele | 24mm |
Additional parameters
| Category: | Armádní nože a dýky |
|---|---|
| EAN: | 8590710000336 |
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
