CZ 75 SP-01 Shadow cal. 9mm Luger
Code: 59161Related products
Střelivo Sellier & Bellot ráže 223 Remington. Baleno po 100 kusech. FMJ, 55grs 3,6g. Cena za krabici 100 ks.
Poloplášťové střely s měkkým hrotem. Jádro střely je olověné. Přední část tohoto olověného jádra není chráněna. Při nárazu na cíl se deformuje do hřibovitého tvaru, který...
Product detailed description
Uvedené rozměry se mohou lišit dle provedení a konfigurace.
| Váha | 1,18 Kg |
|---|---|
| Ráže | 9x19, 9x21 |
| Rám | Ocel |
| Střenky | Pryžové |
| Funkce spoušťového mechanismu | SA/DA |
| Bezpečnostní prvky | Bezpečnostní ozub, Manuální pojistka |
| Mířidla | Pevné |
| Kapacita zásobníku | 18(19) |
| Celkové rozměry (v/š/d) | 147x37x207 mm |
| Délka hlavně | 114 mm / 120 mm |
Additional parameters
| Category: | Weapons / Firearms |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Velikost: | Full size |
| Ráže: | 9mm Luger |
| Vhodné pro leváky: | ne |
Vysoce přesná samonabíjecí karabina ráže 9x19. Díky nízké hmotnosti, skvělé ergonomii, extrémní spolehlivosti za všech podmínek a mimořádně rychlému přebíjení jde o ideální...
Samonabíjecí pistole Glock 19 Gen5. Pistole řady Compact jsou vhodné pro běžné nošení a jako služební zbraň. Pátá generace má oproti předcházejícím modelům řadu...
Samonabíjecí pistole Glock 17 Gen5. Používá se jako služební zbraň a jako zbraň pro akční střelbu. Pátá generace má oproti předcházejícím modelům řadu vylepšení.
Be the first who will post an article to this item!
Be the first who will post an article to this item!
