Detonics 6X9 GRIM Bronze Age cal. 9mm Flobert - Limitovaná edice 10ks

Kód: GRIMBR
Novinka Kategorie C-I - ohlášení PČR
Značka: Detonics
27 990 Kč 23 132,23 Kč bez DPH
SKLADEM - KATEGORIE C-I (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

 

 

 

Je vyrobena pouze v přísně limitované sérii 9+1 kus a již nikdy nebude vyrobena další podobná. Pistole se vyznačuje jemně leštěným rámem v zlatorůžové barvě bronzu, černě nitridovanou hlavní a černými šrouby. Pistoli můžete pravidelným leštěním udržovat v lesklém stavu nebo jí dovolit získat přirozenou bronzovou patinu.

 

!!!DŮLEŽITÉ!!!

Vzhledem k novele zákonu o zbraních podléhá tato položka nutnosti ohlášení. Lze zaslat pouze do vlastních rukou na doručenku po předložení občanského průkazu. Pro objednání prosím zvolte platbu "Bankovním převodem" a přepravu "Přeprava zbraní kategorie C-I" jinak objednávka nebude vyřízena!!!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud toužíte po pistoli z ušlechtilého materiálu, tak toto je příležitost pro vás. Tato obranná šestiranná pistole Detonics 6X9 GRIM je totiž vybavena rámem z masivního bronzu! Je vyrobena pouze v přísně limitované sérii 9+1 kus a již nikdy nebude vyrobena další podobná. Pistole se vyznačuje jemně leštěným rámem v zlatorůžové barvě bronzu, černě nitridovanou hlavní a černými šrouby. Pistoli můžete pravidelným leštěním udržovat v lesklém stavu nebo jí dovolit získat přirozenou bronzovou patinu.

Šestiranná pistole Detonics 6X9 Grim překonává tradiční revolvery a pistole se zásobníkem díky svému jedinečnému mechanismu, který zaručuje absolutní spolehlivost a mimořádnou provozní bezpečnost. Detonics 6X9 Grim je vyroben špičkovou CNC technologií z vysoce kvalitních materiálů a prošel náročnými testy, aby splňoval nejvyšší standardy odolnosti a bezpečnosti. Detonics 6X9 Grim, díky svému jednoduchému mechanismu bez zásobníku a vnějších ovládacích prvků, zaručuje, že v případě nouze budete mít rychlý přístup k potřebné palebné síle pouhým opakovaným tisknutím komfortně široké a bezpečné spouště. 

S revolučním spoušťovým mechanismem, ergonomickým designem a vysoce odolnou konstrukcí Detonics 6X9 Grimnabízí jedinečnou kombinaci naprosté spolehlivosti, přesnosti a uživatelského komfortu. Detonics 6X9 Grim je provozně mnohem spolehlivější než jakýkoli revolver nebo pistole se zásobníkem. Detonics 6X9 Grim je totiž zcela imunní vůči vnějším vlivům při manipulaci. Na rozdíl od revolveru s volně přístupným otočným válcem nebo pistole s pohyblivým závěrem není možné pistoli Detonics 6X9 Grim žádným tlakem, či úchopem z kterékoliv strany vyřadit při kritickém použití z funkce. Z hlediska funkce se tedy jedná o nejspolehlivější šestirannou obrannou zbraň na světě.

Pistole Detonics 6X9 Grim se jistě stane vaším ideálním společníkem při každodenní ochraně sebe, své rodiny a svého majetku. Díky její kompaktní velikosti, se snadno skrytě nosí v kapse, kabelce nebo v pouzdru na opasku. Bez ohledu na to, kam jdete, můžete mít jistotu, že máte u sebe zcela spolehlivou zbraň, která je k dispozici okamžitě, pokud nastane nouzová situace. A díky rozsáhle zabudovaným bezpečnostním prvkům, je Detonics 6X9 Grim jednou z nejbezpečnějších obranných zbraní na trhu a umožňuje naprosto bezpečné nošení bez rizika nechtěného výstřelu.

 

Zbraň nevyžaduje zbrojní průkaz (zbraň kategorie C-I) a je volně prodejná svéprávným osobám starším 18 let s místem pobytu v České republice.

Sada pistole Detonics 6X9 GRIM obsahuje:

Pistoli Detonics 6X9 GRIM

Černé střenky "Chaos 2023" z odolného plastu

Prodlouženou botku pažby

Šroubovák servisní TX10

Přepravní plastový box

Návod k použití CZ nebo EN

 

 

Typ zbraně:Flobertková šestiranná pistole, zbraň kategorie C-I

 

Ráže:9 mm Flobert à balle, vč. všech variant nábojů (Fiocchi, etc.)

 

Rám (materiál, povrch):Bronz - leštěný

 

Hlaveň (materiál, povrch):Jakostní ocel, černá nitridace

 

Vývrt:Hladký, dle normy CIP

 

Funkce spoušťového mechanismu:DAO - Double Action Only

 

Bezpečnostní prvky:Plně krytý mechanizmus, odpružené zápalníky, skrytý úderník s pádovou pojistkou, bicí pružina automaticky natažena až těsně před výstřelem, dlouhý chod spouště s vysokým odporem

 

Hmotnost čistá:1296 gramů

 

Délka hlavňového bloku:99 mm

 

Celkové rozměry (d/š/v):169x25,5x132 mm (šířka ve střenkách 27,5 mm)

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně bez ZP
Záruka: 2 roky
Ráže: 9 mm Flobert à balle
Barva: černá
Kapacita zásobníku [ks]: 6
Délka hlavňového bloku: 99 mm
Celková délka: 169 mm
Celková výška: 132 mm
Celková šířka: 25,5 mm (27,5 mm ve střenkách)
Hmotnost: 765 g
Výrobce: DETONICS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: