Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Charter Arms Undercover 2", 38 Special, 5 nábojů, skrytý kohout, revolver
Kód: CHA 13811Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Charter arms |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Compact |
| Ráže: | .38 Special |
| Vhodné pro leváky: | ano |
| rozměry (DxVxŠ): | 170 x 130 x 33 mm |
| ráže: | 38 Special |
| nábojový válec: | 5 nábojů |
| rám: | ALU |
| hlaveň: | 2" / 51 mm |
| hmotnost: | 404 g |
| střenky: | pryžové |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.












