Bipod Venox 6-9" Fix 11mm a 22mm

Kód: VXBIP004
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
9.10.2020

Bipod Venox 6-9" Fix je ideální taktickou pomůckou každého střelce na delší vzdálenosti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jde o klasický bipod se dvěma polohami, tedy rovnoběžnou a kolmou na hlaveň. Samovolnému posunu nožek během střelby brání silné kovové pružiny podél nožek. Nožku nachystáte do správné polohy tahem směrem od zbraně a zajistíte opačným pohybem. O stabilitu zbraně se starají rovněž gumové koncovky nožek, které vám neujedou ani na hladkém povrchu.

 Bipod je vyroben z odolné hliníkové slitiny, díky níž odolá zpětnému rázu. Nožky bipodu je možné prodloužit až do maximální délky 22 cm. Lze je také nastavit až  pět různých stupňů, do kterých si nožku zajistíte pomocí kovové pojistky. Nožky natáhnete  po odjištění pojistky, která je v dolní části nožky. Tu odjistíte zmáčknutím celého kovového plíšku. I když zde musíte nožku zasunout do těla ručně, zvládnete to hravě jednou rukou.

Dalším stěžejním prvkem bipodu je adaptér. Na bipod Venox Fix uchytíte pouze adaptéry typu HBA. Na ten můžete nasadit buď 11mm, nebo 22mm adaptér. Oba jsou přitom součástí balení. Stačí povolit šroub ve spodní části bipodu, vyndat váleček z horní části hlavy a odkryté výčnělky zasadit do otvoru ve spodní části adaptéru. Pak šroub opět utáhněte a máte adaptér připevněný. Ke zbrani jej upevníte pomocí přiložených imbusových klíčů.

 

Popis:

 • stavitelné nožky v pěti různých délkách
 • upevnění na 11mm nebo 22mm montážní lištu
 • pevná konstrukce
 • odolná hliníková slitina
 • gumové koncovky nožek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: