Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Walther PPQ M2 4" cal. 22 LR
Kód: WAL 2853272Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Walther |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Compact |
| Ráže: | .22 LR |
| Vhodné pro leváky: | ne |
| Kapacita zásobníku: | 12 ran |
| Pojistka: | blokace úderníku, pádová pojistka |
| Spoušť: | odpor 2200 g |
| Mířidla: | stranově stavitelná, fosforové tečky |
| Délka hlavně: | 100 mm (4") |
| Délka záměrné: | 155 mm |
| Délka: | 180 mm |
| Výška: | 135 mm |
| Šířka: | 34 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










