Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Vzduchový samopal Heckler&Koch 416 A5 cal. 4,5mm
Kód: 5.8405XDetailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zbraně bez zbrojního oprávnění (od 18 let) |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 3 J |
| Systém pohonu: | CO2 bombičky |
| Ráže: | 4,5mm / .177 |
| Typ střeliva: | ocelové BB broky |
| Typ hlavně: | hladká |
| Typ spouště: | SingleAction |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 22 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 370 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 130 |
| Délka hlavně: | 300 mm |
| Celková délka: | 800 mm |
| Hmotnost: | 1800 g |
| Výrobce: | Umarex |
Instruktážní video
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.









