Vzduchový revolver Smith & Wesson 629 Classic 6,5"

Kód: 5.8387
5 190 Kč –3 %
SW65
5 190 Kč –3 % 4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení

Co myslíš na tohle: "Elegantní revolver Smith & Wesson 629 Classic 6,5" v leštěném niklu, poháněn CO2, střílí olověné diabolo 4,5 mm s energií 3 J. Kapacita válce: 6 nábojnic

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smith&Wesson 629 Classic 6,5" Diabolo je vzduchový revolver s licencí od americké značky Smith & Wesson, který se může pyšnit originálními logy. Je extrémně masivní a téměř celý je vyroben z kovu, s výjimkou černé plastové střenky.

Pro střelbu využívá CO2 pohon z bombičky o objemu 12 g, která je umístěna v rukojeti pod výklopnou střenkou. Tento mechanismus je elegantně skryt a zachovává autentičnost zbraně. Jedna bombička poskytuje přibližně 120 výstřelů, v závislosti na okolní teplotě.

Princip fungování spočívá v uvolnění plynu CO2 z bombičky, který je následně využit k vytvoření tlaku, který vyžene střelu z hlavně.

Revolver Smith Wesson 629 Classic je vybaven drážkovanou hlavní o délce 143 mm, což zajišťuje dostatečnou přesnost střelby, i při sportovním střelbě na terče.

Střelivo je umístěno v replikách nábojnic, které jsou následně vloženy do válce revolveru. V balení jsou zahrnuty 6 ks těchto nábojnic pro střelivo typu diabolo o průměru 4,5 mm. Je důležité používat pouze olověné střelivo diabolo, aby nedošlo k poškození drážek v hlavni.

Navzdory běžné absenci pojistky jsou na modelu Smith Wesson 629 Classic dostupné. Nachází se v uvolňovači válce. Pro zajištění je potřeba posunout posuvný přepínač vzad ke kohoutu, pro odjištění jej posuňte vpřed a pro vyklopení válce zcela vpřed.

Spoušťový mechanismus může pracovat jak v režimu Single Action, tak Double Action. Standardně dochází k natažení bicího mechanismu při stisku spouště a následně k výstřelu. Alternativně je možné kohout revolveru před střelbou natáhnout palcem a následně střílet lehčím stiskem spouště.

Mířidla revolveru Smith & Wesson 629 tvoří pevná muška a plně stavitelná hledí stranově i výškově.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzduchové revolvery - Umarex
Energie udávaná výrobcem: do 3 J
Systém pohonu: CO2
Ráže: 4,5 mm / .177
Typ hlavně: drážkovaná
Typ střeliva: olovněné diabolo
Blow back: ne
Montážní lišta: ne
Značka: Smith&Wesson
Pojistka proti výstřelu: ano
Barva: nikl
Materiál pažby: plast
Kapacita zásobníku (ks): 6
Úsťová rychlost (m/s): 104
Délka hlavně: 143 mm
Celková délka: 308 mm
Hmotnost: 1325 g
Kategorie zbraně: kat. D

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: