Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Vzduchovka Hatsan 125 TH cal. 4,5mm - NEOMEZENÝ VÝKON
Kód: 99937Související produkty
Detailní popis produktu
Společnost Hatsan přináší vzduchovku 125 TH, tentokrát v ráži 4,5 mm a ve verzi Full Power.
Tato plnovýkonová verze dosahuje rychlosti střely až 380 m/s a energie až 36 J, přičemž tyto parametry jsou samozřejmě závislé na typu střeliva.
Princip zlamovací vzduchovky zahrnuje lomení hlavně, čímž stlačíte pružinu. Po stisku spouště se pružina uvolní a žene píst vpřed, čímž se vytvoří tlak, který vyžene střelivo z hlavně.
Ocelová hlaveň s drážkami kalibru 4,5 mm o délce 450 mm vzduchovek Hatsan 125 TH zaručuje vysokou přesnost střelby.
Vzduchovky Hatsan jsou vybaveny moderními mířidly se světlovodnými prvky TruGlo. Červená muška je pevná a zelené hledí je plně nastavitelné jak po stranách, tak výškově. Na válci vzduchovky Hatsan 125 najdete montážní lištu 11 i 22 mm, což umožňuje montáž optiky, puškohledu či kolimátoru.
Spoušťový mechanismus modelu Hatsan 125 s označením Quattro Trigger dovoluje přesné seřízení jak dráhy, tak odporu.
Vzduchovky Hatsan jsou vybaveny pojistkou proti náhodnému výstřelu umístěnou v zadní části, což umožňuje snadné ovládání palcem. Pojistka funguje automaticky, takže po zlomení hlavně a natažení zbraně je automaticky zajištěna.
Celý systém vzduchovky Hatsan 125 TH je zasazen do ergonomicky tvarované pažby z polymeru s pistolovou rukojetí a dírou pro palec. Konec pažby je opatřen gumovou botkou pro tlumení zpětných rázů. Kromě toho systém SAS pomáhá tlumení zpětných rázů, a to díky inovativní technologii vyvinuté firmou Hatsan.
Celková délka vzduchovky činí 1 240 mm a váží 4 100 g, čímž se stává robustním modelem ideálním pro dospělé střelce, kteří požadují maximální výkon.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hatsan - vzduchovky |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 36 J |
| Systém pohonu: | Pružina-píst |
| Ráže: | 4,5mm / .177 |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm , 11 i 22 mm , 22 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 305 |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Celková délka: | 1240 mm |
| Hmotnost: | 4100 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | HATSAN |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
9 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
L
Vzduchovka Hatsan 125 TH cal. 4,5mm
Lukas
V parametrech vzduchovky 4,5mm se uvádí rychlost 305 ms a u 5,5mm se uvádí taky 305ms je to chyba nebo to tak je protože u verze Vzduchovka Hatsan 125 cal. 4,5mm se uvádí 380 ms




