Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Vzduchovka Gamo HPA Mi IGT cal. 4,5mm + puškohled - NEOMEZENÝ VÝKON 24J
Kód: 11386Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchovky - Gamo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Energie udávaná výrobcem: | do 24 J |
| Systém pohonu: | GAS-píst |
| Ráže: | 4,5mm / .177 |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 305 |
| Délka hlavně: | 507 mm |
| Celková délka: | 1150 mm |
| Hmotnost: | 3200 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
9 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










