Vzduchová puška Legends Cowboy Rifle

Kód: 5.8394-1
6 890 Kč 5 694,21 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Legends Cowboy Rifle je vzduchovka, která je poháněna CO2. Tato zbraň se nabíjí prostřednictvím replik nábojnic a střílí ocelovými BB kuličkami o průměru 4,5 mm. Navíc má provedení, které nádherně imituje starobylý vzhled s tzv. "antique finish".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato kvalitní replika pušky Winchester přináší realističtější zážitek díky svému přebíjecímu mechanismu, který vyhazuje repliky nábojnic. Navíc je upravena pro střelbu ocelovými BB kuličkami o průměru 4,5 mm. Vzduchovka Legends Cowboy Rifle je poháněna dvěma bombičkami CO2 o hmotnosti 12 g, které jsou umístěny v pažbě této zbraně.

Díky absenci vývrtu na hlavni modelu Legends Cowboy Rifle, která měří 466 mm, můžete efektivně používat destruktivní ocelové střelivo o průměru 4,5 mm. I když má tato munice nižší přesnost, vzhledem k délce hlavně se její přesnost blíží diabolce.

Ocelové kuličky se umisťují do replik nábojnic, které se následně vkládají do zbraně. Tato puška pojme až 10 těchto nábojnic, což vytváří realistický dojem. Po výstřelu a přebití zbraně tyto nábojnice dokonce vypadnou z pušky, podobně jako u skutečného modelu.

Mířidla vzduchovky Cowboy Rifle sestávají z pevné mušky a hledí, které lze nastavit výškově.

Energie < 7,5 J
Úsťová rychlost 180 m/s (591 fps)
Kalibr 4.5 mm (.177) BB
Pohon 2x 12 g CO₂
Kapacita zásobníku  10 nábojů
Spoušť Single action
Pojistka Posuvná pojistka
Délka 966 mm
Váha 2526 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Zbraně bez ZP
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: