Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Vyhazovací nůž Mikov Predator 241-NP-1/KP
Kód: 43438Detailní popis produktu
| Materiál čepele: | nerezová ocel 420 - 55HRC |
| Materiál střenky: | paroh |
| Délka výrobku: | 120 mm |
| Délka čepele: | 95 mm |
| Šířka čepele: | 23 mm |
| Hmotnost výrobku: | 140 g |
| Pouzdro: | včetně koženého pouzdra |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikov |
|---|---|
| EAN: | 8590710241197 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




