STŘELECKÝ VAK CALDWELL BENCH ACCESSORY BAG NO. 3 - PLNĚNÝ

Kód: 116375
798 Kč 659,50 Kč bez DPH
Na objednávku u dodavatele
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Univerzální střelecký vak je mimořádně všestranný. Lze jej použít jako opěrku pro předloktí nebo loket, ke zvýšení výšky zadní opěrky, mezi pažbu a rameno při použití dlouhých zbraní s vysokým zpětným rázem, jako podpora paty při střelbě z pistole, nebo dokonce jako praktickou přední opěrku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původně se začaly zdokonalovat hlavně přední střelecké vaky, ale postupně se rozšířily o různé další typy výstroje pro rekreační i závodní střelbu.

Kombinace kožených a polyesterových střeleckých vaků s klasickými doplňkovými kapsami přinesla nové tvary, nové možnosti využití a moderní vzhled. Kůže zajišťuje pevný opěrný bod, zatímco polyesterová tkanina udržuje tvar a zabraňuje prohnutí. Tento spojený materiál tvoří nejlepší dostupnou střeleckou brašnu na trhu.

Univerzální střelecký vak je mimořádně všestranný. Lze jej použít jako opěrku pro předloktí nebo loket, ke zvýšení výšky zadní opěrky, mezi pažbu a rameno při použití dlouhých zbraní s vysokým zpětným rázem, jako podpora paty při střelbě z pistole, nebo dokonce jako praktickou přední opěrku. Má rozměry 20,3 cm x 12,7 cm x 5,7 cm (délka x šířka x výška).

Jednoduchý a snadno přenosný, vyrobený z kombinace kůže a voděodolné polyesterové tkaniny, tento střelecký vak nejen zvyšuje přesnost a komfort střelby, ale díky své všestrannosti je ideální pro široké spektrum střeleckých situací.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: