Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Sportovní nůž Mikov Bombur 366-XG-14
Kód: V712267Detailní popis produktu
| Materiál čepele: | nerezová ocel 440 A - 56HRC |
| Materiál střenky: | tvrzená pryž |
| Délka výrobku: | 252 mm |
| Délka čepele: | 140 mm |
| Šířka čepele: | 34 mm |
| Hmotnost výrobku: | 193 g |
| Pouzdro: | včetně koženého pouzdra |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikov |
|---|---|
| EAN: | 8590710366135 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




