Skříň na zbraně - trezor MAXI 5 PMEk

Kód: MAXI5PMEK
26 390 Kč 21 809,92 Kč bez DPH
Na objednávku u dodavatele
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení

Kombinovaná bezpečnostní skříň pro uložení 3 dlouhých zbraní do 130 cm, krátkých zbraní a šanonů. Police jsou výškově nastavitelné po cca 2 cm. Pro běžné odemykání se zadává až osmimístný kód na elektronickém zámku, v nouzi (např. při zapomenutí kódu) je možno odemknout také vestavěným mechanickým zámkem na klíč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAXI 5 PMEk je kombinovaná skříň pro uložení 3 dlouhých zbraní do 130 cm, krátkých zbraní a šanonů. Police jsou výškově nastavitelné po cca 2 cm. Pro běžné odemykání se zadává až osmimístný kód na elektronickém zámku, v nouzi (např. při zapomenutí kódu) je možno odemknout také vestavěným mechanickým zámkem na klíč.

Bezpečnostní skříně na zbraně MAXI jsou navrhovány ve spolupráci s policií tak, aby bylo vyhověno všem požadavkům na uložení zbraní a střeliva, které jsou kladeny příslušnými zákony. Všechny typy jsou vybaveny vnitřní uzamykatelnou schránkou, dále věšáčky na čistící a údržbové příslušenství dlouhých zbraní. Distance pěnových opěrek od zadní strany skříně umožňuje pohodlné opření složené zbraně i s namontovaným okulárem.

Výslovně doporučujeme pevné ukotvení k podlaze nebo zdi (pro montáž ke zdi jsou připraveny čtyři otvory a další čtyři jsou i v rozích dna).

Rozměry vnější: 1500x500x350 mm

Rozměry vnitřní: 1495x495x291 mm

Objem: 211 l

Váha: 87 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: