Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Revolver Taurus, Model: 460H Raging Hunter, Ráže: .460 SaW, - duotone
Kód: TAU10028371Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Taurus |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Full size |
| Ráže: | .460 S&W Magnum |
| Kapacita válce: | 5 ran |
| Délka hlavně: | 171 mm (6,7") |
| Celková délka: | 300 mm |
| Hmotnost: | 1 700 g |
| Spoušť: | SA/DA |
| Mířidla: | Stavitelné hledí, pevná muška |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.








