Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Revolver flobert ALFA 9961 6" cal. 9mm Flobert černý,plast
Kód: 9961Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flobertky |
|---|---|
| Ráže: | 9mm Flobert |
| Délka hlavně: | 6" / 152 mm |
| Celková délka: | 293 mm |
| Hmotnost: | 1210 g |
| Kapacita válce: | 6 ran |
| Hledí: | Stavitelné |
| Barva: | černá |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.







