Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
REVOLVER CHIAPPA RHINO 40DS ČERNÝ 357 MAG 4” hlaveň
Kód: 123722Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chiappa |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Compact |
| Ráže: | .357 Magnum |
| kapacita válce: | 6 |
| délka hlavně: | 4“ (102 mm) |
| spoušťový systém: | SA/DA |
| Celková délka: | 220 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Materiál: | ocel + hliníkový rám |
| Bezpečnost: | vnitřní blokace úderníku |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.










